Juwenalia SGH

2022/05/14 15:00:00

O Juwenaliach

Juwenalia SGH to jedyne w swoim rodzaju święto społeczności studenckiej organizowane przez Samorząd Studentów SGH. Podczas wydarzenia na Ogrodach Rektorskich gromadzą się tysiące studentów oraz mieszkańców Warszawy i okolic, by wspólnie odpocząć przy muzyce znanych artystów.

14 maja 2022 r. o 16:00

Ogrody Rektorskie SGH, al. Niepodległości 162

0
Sceny
0
Artystów
0
Uczestników

Artyści

Artyści

· Scena Perła Feel the Beat ·

Bitamina
Bitamina
Zalia
Zalia
Hodak
Hodak

Artyści

Artyści

· Scena Perła Stage ·

Pauli Exclusion
Pauli Exclusion
Shama
Shama
Kuba Haniewicz
Kuba Haniewicz

Sponsor główny

Partnerzy

Główny patron medialny

Patroni medialni

Patronat honorowy

Wspierają nas

Informacje kontaktowe

Koordynator główny

Jan Witecki · jan.witecki@samorzadsgh.pl

Vice koordynator

Maksymilian Pietrzak · maksymilian.pietrzak@samorzadsgh.pl

Kontakt z artystami

Jakub Zbikowski · jakub.zbikowski@samorzadsgh.pl

Julian Toruń · julian.torun@samorzadsgh.pl

Corporate Partnership

Gabriela Płachno · gabriela.plachno@samorzadsgh.pl

Paulina Skalik · paulina.skalik@samorzadsgh.pl

Kontakt z mediami

Anna Kwiatkowska · anna.kwiatkowska@samorzadsgh.pl

Promocja

Agnieszka Kopydłowska · agnieszka.kopydlowska@samorzadsgh.pl

Aleksandra Zielińska · aleksandra.zielinska@samorzadsgh.pl

Finanse

Jakub Gantner · jakub.gantner@samorzadsgh.pl

Logistyka

Filip Nasterowicz · filip.nasterowicz@samorzadsgh.pl

Adam Bogdan · adam.bogdan@samorzadsgh.pl